Kontakt Ogólnopolski Portal Chemiczny FirmyChemiczne.pl

Biuro obsługi klienta:
E-mail: bok@firmychemiczne.pl
Chcesz dodać wizytówkę? NAPISZ DO NAS

Informacje ogólne

Portal FirmyChemiczne.pl jest własnością firmy Macnet - Portale internetowe. Portal powstał w 2008 roku i stanowi jedną z najbardziej nowoczesnych baz danych firm z działu chemii, tworzyw sztucznych, materiałów czyszczących.

Administracja portalu FirmyChemiczne.pl nie bierze odpowiedzialności za treści ogłoszeń zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Administracja portalu rezerwuje sobie prawo do usunięcia wpisu firmy w przypadku naruszenia regulaminu i dobrych zasad.

Pakiety reklamowe

pakiety reklamowe pakiety reklamowe pakiety reklamoweKliknij tutaj aby przeczytać dokładne informacje na temat pakietów reklamowych dostępnych w portalu FirmyChemiczne.pl

ImageReklama w portalu
Zapraszamy Państwa do skorzystania z jednej z poniższych form reklamy na naszym portalu. Mamy nadzieję, że będą Państwo zadowoleni z poziomu naszych usług reklamowych.

Pakiety reklamowe

WPIS DARMOWY
pierwsze wpisy w naszym portalu umieszczane są nieodpłatnie. Zapraszamy Państwa do panelu w celu dodania wpisu.

Banery reklamowe:

Istnieje możliwość zamieszczenia banerów Flash w różnych rozmiarach. Więcej informacji uzyskają Państwo wysyłając e-mail na adres reklama@firmychemiczne.pl

Artykuły sponsorowane:

Długość do 3200 znaków. (około 2 stron A4). Możliwość dołączenia zdjęć do artykułu. Zastrzegamy sobie prawo do sprawdzenia treści artykułu. Nie zamieszczamy artykułów niezgodnych z polskim prawem.

Kontakt w sprawie reklamy:

Zapraszamy do kontaktu
Ceny ustalimy z Państwem indywidualnie. E-mail: bok@firmychemiczne.pl